Deski do krojenia

Wszelkiego rodzaju deski do krojenia oraz stolnice są niezbędnymi elementami wyposażenia każdej kuchni. Pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, począwszy od zwykłych kanapek przez ciasta po wykwintne dania warzywne czy mięsne. W ofercie mamy różne rodzaje desek: plastikowe, drewniane oraz bambusowe, wśród stolnic zaś, oprócz tradycyjny...

Wszelkiego rodzaju deski do krojenia oraz stolnice są niezbędnymi elementami wyposażenia każdej kuchni. Pozwalają na przygotowanie różnorodnych posiłków, począwszy od zwykłych kanapek przez ciasta po wykwintne dania warzywne czy mięsne. W ofercie mamy różne rodzaje desek: plastikowe, drewniane oraz bambusowe, wśród stolnic zaś, oprócz tradycyjnych drewnianych, także silikonowe. Różnią się one także wielkością oraz kształtem, z łatwością więc wybierzesz deskę lub stolnicę najlepiej dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Więcej

Deski do krojenia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Stolnice

  Stolnice są niezbędnym narzędziem podczas robienia ciast, lepienia pierogów oraz przygotowywania wszelkich potraw, w których wykorzystywane jest ciasto. Pomagają utrzymać w czystości naszą kuchnię, chroniąc nasz stół przed zabrudzeniami. Polecamy stolice drewniane i bambusowe w różnych rozmiarach, charakteryzujące się dużą trwałością oraz solidnym wykonaniem.

 • Deski do krojenia...

  Deski do krojenia drewniane to najpopularniejszy typ desek do krojenia. Drewno, z którego są wykonane, np. bukowe lub dębowe, jest gwarancją wytrzymałości deski oraz Twojego komfortu użytkowania.

 • Stolnice silikonowe

  Stolnice silikonowe są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych stolnic drewnianych. Ich zaletą jest nieprzyleganie do nich ciasta, dlatego o wiele łatwiej ją potem czyścić można ją myć także w zmywarce. Ponadto stolnica silikonowa może być też wkładana do piekarnika, dlatego z powodzeniem może pełnić funkcję podkładki pod ciasto lub ciasteczka. O wiele łatwiej ja również przechowywać  jest elastyczna, można ją więc łatwo zwijać.

 • Deski bambusowe do...

  Deski bambusowe do krojenia to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i komfort użytkowania. Deski bambusowe nie przechodzą zapachem krojonych produktów oraz nie wchłaniają wody, dzięki czemu zużywają się one niezwykle powoli. Deski bambusowe często są także wybierane ze względu na swój elegancki wygląd  z powodzeniem mogą być one postawione na stole przed gośćmi, stanowiąc element dekoracji stołu.

 • Deski do krojenia...

  Deski do krojenia plastikowe są niezwykle wygodne w użytkowaniu  lekkie, nie tępią noży oraz nie wchłaniają zapachów krojonych produktów. Ponadto są łatwe w czyszczeniu można je tez myć w zmywarce. Występują w różnych wersjach kolorystycznych, mogą więc stanowić także modny dodatek w kuchennym wystroju.