Komplety naczyń

Komplet naczyń stołowych powinien się znaleźć w każdym domu. Dzięki niemu mamy pewność, że podczas każdego przyjęcia czy choćby rodzinnego obiadu podajemy naszym gościom potrawy na spójnych wizualnie naczyniach. W naszej ofercie znajdują się dwa komplety naczyń obiadowych: RÓŻA i LAWENDA, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjn...

Komplet naczyń stołowych powinien się znaleźć w każdym domu. Dzięki niemu mamy pewność, że podczas każdego przyjęcia czy choćby rodzinnego obiadu podajemy naszym gościom potrawy na spójnych wizualnie naczyniach. W naszej ofercie znajdują się dwa komplety naczyń obiadowych: RÓŻA i LAWENDA, wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz atrakcyjnym wyglądem.

Więcej

Komplety naczyń W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Lawenda

    Kolekcja porcelany LAWENDA dedykowana jest dla miłośników ciepłej domowej atmosfery i osób lubiących spędzać chwile w gronie najbliższych na łonie natury oraz na wsi, wśród kwiatów i ziół.

  • Róża

    Kolekcja porcelany RÓŻA dedykowana jest dla romantyków, zakochanych oraz osób ceniących piękno w najdelikatniejszej formie! Kwiat róży od dawna jest symbolem miłości i doskonałości. Dekoracja RÓŻA uświetni chwile spędzone razem z najdroższą osobą.