Nowy Pojemnik na sól i pieprz BOLESŁAWIEC 8 GU-9012A Zobacz większe

Pojemnik na sól i pieprz BOLESŁAWIEC 8 GU-9012A

204/292

Nowy produkt

Przyprawnik BOLESŁAWIEC 8 GU-9012A jest zestawem do przypraw, który oprócz swojego zadania pełni również funkcje dekoracyjne, ponieważ niezwykle efektownie prezentuje się na kuchennym stole lub w jadalni. Ozdobiono go wzorem numer 8, który bardzo często nazywany jest pawimi oczkami. Zestaw do przypraw został wykonany oraz ozdobiony ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Doskonale wkomponowuje się we wnętrza urządzone klasycznie oraz rustykalnie.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

49,90 zł brutto

Opis

Liczba elementów 1 szt.
Mikrofalówka Tak
Zmywarka Tak
Wykończenie Dekoracja podszkliwna
Producent Ceramika Bolesławiec
Kolekcja 8

Więcej informacji

Pojemnik na przyprawy Ceramika Bolesławiec został wykonany z najwyższej jakości ceramiki. Wytworzony oraz ozdobiony ręcznie. Pomimo intensywnych barw może być myty w zmywarce, podgrzewany w kuchence mikrofalowej oraz schładzany w lodówce.

Przyprawnik Ceramiki Bolesławiec opiera się na typowym, tradycyjnym, bolesławieckim wzornictwie, które ogranicza się do użycia kresek, kropek oraz pawich oczu. Barwy ograniczono do zieleni, brązu oraz kobaltu – charakterystycznych dla kolekcji Ceramiki Bolesławiec. Ręcznie wykonane dekoracje mogą się nieznacznie różnić między poszczególnymi naczyniami, wchodzącymi w skład tego samego wzornictwa. Sprawia to, że stają się one jedyne w swoim rodzaju. 

Produkty powiązane