Nowy Bulionówka 260 ml BOLESŁAWIEC 166A GU-900 Zobacz większe

Bulionówka 260 ml BOLESŁAWIEC 166A GU-900 (bez spodka)

204/561

Nowy produkt

Bulionówka Gu-900 Bolesławiec doskonale sprawdza się podczas serwowania zup czy płatków z mlekiem. Bulionówka została ozdobiona wzorem 166A, który zaliczany jest do grupy o podwyższonym standardzie. Wykonana oraz ozdobiona ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Zachowana w trzech, charakterystycznych dla Bolesławca kolorach - brązie, zieleni i kobalcie. Mimo intensywnych barw, naczynie można myć w zmywarce oraz podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Bulionówka sprzedawana jest bez spodka.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

32,90 zł brutto

Opis

Kolor Biało-niebieski
Mikrofalówka Tak
Zmywarka Tak
Pojemność 260 ml
Średnica 10cm;
Wysokość 6cm
Producent Bolesławiec
Kolekcja 166A

Więcej informacji

Bulionówka bez spodka została wytworzona w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec. Doskonale sprawdza się do serwowania płynnych dań. Ozdobiona ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Ogranicza się do trzech charakterystycznych dla Bolesławca kolorów – brązu, zieleni oraz kobaltu. Dekoracja nawiązuje bezpośrednio do bolesławieckiej tradycji wzorniczej, dlatego motyw ten bogaty jest w linie, kropki oraz pawie oczy.

Mimo intensywnych kolorów bulionówkę można myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej oraz schładzać w lodówce. Dekoracja jest podszkliwna, dlatego naczynia są odporne na uszkodzenia.

Produkty powiązane