Nowy Dzbanek 0,85 l Ceramika BOLESŁAWIEC 166A GU-951 Zobacz większe

Dzbanek 0,85 l Ceramika BOLESŁAWIEC 166A GU-951

204/515

Nowy produkt

Dzbanek Bolesławiec GU-951 został wykonany z najwyższej jakości ceramiki. Stworzony i udekorowany ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Może stanowić nie tylko naczynie użytkowe, ale także element dekoracji. Dzbanek został opatrzony dekoracją 166A, która należy do grupy o podwyższonym standardzie. Wzór jest podszkliwny, dlatego też dzbanek może być myty w zmywarce bez obaw o jego trwałość.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

57,90 zł brutto

Opis

Kolor Biało-niebieski
Zmywarka Tak
Pojemność 0,85 l
Producent Bolesławiec
Kolekcja 166A

Więcej informacji

Dzbanek wykonany przez Ceramikę Bolesławiec ręcznie, z najwyższej jakości ceramiki. Dekoracja nanoszona jest za pomocą pędzla i stempli. Kolorystyka typowa dla Bolesławca ogranicza się do brązu, zieleni oraz kobaltu. Motyw nawiązuje do bolesławieckich tradycji wzorniczych, dlatego opiera się na liniach, kropkach oraz pawich oczach. Mimo intensywnych barw może być myty w zmywarce, podgrzewany w kuchence mikrofalowej oraz schładzany w lodówce.

Dzbanek Ceramiki Bolesławiec został ozdobiony ręcznie, dlatego też może się nieznacznie różnić od innych naczyń wchodzących w skład tego samego wzoru. Sprawia to, że staje się on jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny.

Produkty powiązane