Nowy Dzbanek Ceramika BOLESŁAWIEC 166A GU-1160 Zobacz większe

Dzbanek Ceramika BOLESŁAWIEC 166A GU-1160

204/357

Nowy produkt

Dzbanek Bolesławiec GU-1160 został wykonany z najwyższej jakości ceramiki. Stworzony i udekorowany ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Ozdobiony wzorem 166A, który należy do grupy o podwyższonym standardzie. Motyw jest podszkliwny, co gwarantuje jego odporność na uszkodzenia, dlatego dzbanek bez przeszkód może być podgrzewany w kuchence mikrofalowej, myty w zmywarce oraz schładzany w lodówce.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

85,00 zł brutto

Opis

Kolor Biało-niebieski
Zmywarka Tak
Producent Bolesławiec
Kolekcja 166A

Więcej informacji

Dzbanek pochodzący z Ceramiki Bolesławiec został wytworzony oraz udekorowany ręcznie z zastosowaniem charakterystycznych dla Bolesławca kolorów – kobaltu, zieleni oraz brązu. Motyw nawiązuje bezpośrednio do tradycyjnego bolesławieckiego wzornictwa opartego na kreskach, kropkach oraz pawich oczach. Mimo intensywnych barw dzbanek może być myty w zmywarce oraz podgrzewany w kuchence mikrofalowej.

Dzbanek Ceramiki Bolesławiec to nie tylko wyjątkowe naczynie, ale także element dekoracji, który doskonale wkomponowuje się we wnętrza urządzone w klasycznym oraz rustykalnym stylu. Zastosowana dekoracja 166A od lat zachwyca swoim wykonaniem dlatego też nie traci na popularności.

Produkty powiązane