Nowy Bulionówka BOLESŁAWIEC 166A GU-845 Zobacz większe

Bulionówka z przykrywką BOLESŁAWIEC 166A GU-845

204/695

Nowy produkt

Bulionówka z przykrywką Gu-845 Bolesławiec została wykonana i ozdobiona ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Stworzona z najwyższej jakości ceramiki. Przyozdobiona wzorem 166A, który należy do grupy o podwyższonym standardzie. Dekoracja podszkliwna charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia dlatego też bulionówka jest odporna na mycie w zmywarce, podgrzewanie w kuchence mikrofalowej oraz schładzanie w lodówce. Bulionówka sprzedawana jest bez spodka.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

54,90 zł brutto

Opis

Kolor Biało-niebieski
Mikrofalówka Tak
Zmywarka Tak
Producent Bolesławiec
Kolekcja 166A

Więcej informacji

Bulionówka z pokrywką Ceramiki Bolesławiec została wykonana i udekorowana ręcznie za pomocą pędzla i stempli. Zastosowana dekoracja 166A należy do grupy o podwyższonym standardzie. Wzornictwo nawiązuje bezpośrednio do tradycyjnych, bolesławieckich motywów opartych na liniach, kropkach oraz pawich oczach. Zachowane w charakterystycznej dla Bolesławca kolorystyce – brązie, zieleni oraz kobalcie. Mimo intensywnych barw nie ma ryzyka, że motyw ulegnie uszkodzeniu w czasie schładzania w lodówce, podgrzewania w kuchence mikrofalowej lub mycia w zmywarce.

Bulionówka z pokrywką pochodząca z Ceramiki Bolesławiec pełni funkcję nie tylko naczynia, ale także elementu dekoracyjnego, który doskonale wkomponowuje się w kuchnie urządzone w stylu rustykalnym lub tradycyjnym.

Produkty powiązane