Komplet garnków z pokrywami BergHOFF Vision Premium - 6 szt. Zobacz większe

Komplet garnków ze stali nierdzewnej BergHOFF Vision Premium 6 części

193/37

Nowy produkt

Komplet garnków BergHOFF Vision Premium 6 części wyprodukowany jest z najwyższej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej 18/10. Pokrywki z żaroodpornego szkła wyposażone są w nienagrzewające się bakelitowe uchwyty. Solidne 4-warstwowe dno zapewnia energooszczędne i szybkie gotowanie posiłków. Pokrywki posiadają specjalne uchwyty zapobiegające kipieniu potraw. Garnki BergHOFF to elegancja, funkcjonalność, a przede wszystkim odpowiedni stosunek jakości do ceny.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

511,43 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Zawartość Garnek z pokrywką - 4 szt., Rondel z pokrywką - 1 szt., Patelnia z pokrywką - 1 szt.
Zmywarka Tak
Wykończenie Połysk
Pojemność garnków Garnki - 1,9 L, 2,7 L, 3,7 L, 6,4 L; Rondel - 1,9 L; Patelnia - 3 L
Średnica garnków / patelni Garnki - 24 cm, 20 cm, 18 cm, 16 cm; Patelnia - 24 cm, Rondel - 16 cm
Producent garnków / patelni BergHOFF
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Komplet garnków BergHOFF Vision Premium 6 części to zestaw naczyń wykonany ze stali szlachetnej, która zapewnia wytrzymałość oraz odporność na rdzę i korozję. Dużym atutem są nienagrzewające się pokrywy, wykonane ze szkła hartowanego.

BergHOFF WorldWide
z siedzibą w Belgii działa już prawie 20 lat. Produkty sygnowane przez tego producenta można dziś nabyć na wszystkich kontynentach. Na wszystkich też cieszą się one ogromną popularnością. Mottem marki BergHOFF jest „najwyższej jakości design w przystępnej cenie”. Zatrudniani przez firmę specjaliści śledzą pojawiające się trendy i szybko na nie reagują. Dopasowując design do gustów klientów produkują wyroby najwyższej jakości dzięki wydajnym metodom produkcji oraz pełnej kontroli na wszystkich jej etapach. Rozbudowane i aktywne centrum kontroli nie pozwala na żadne niedociągnięcia. Dzięki firmie BergHOFF designerskie produkty kuchenne i stołowe są teraz dostępne dla wszystkich.