Komplet garnków aluminiowych Gerlach Harmony 3 części – NK 309

64/2048

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Harmony 3 części to elegancja, szyk i funkcjonalność. Garnki wyprodukowane są z aluminium, które doskonale przewodzi ciepło. Dno, pokryte dwuwarstwową powłoką ceramiczną, pozwala na gotowanie w niskich temperaturach bez dużej ilości tłuszczów. Zestaw prezentuje się wykwintnie dzięki idealnie gładkiej powłoce. Ściśle dopasowane pokrywy posiadają otwory z odpowietrznikami pary. Garnki posiadają antypoślizgowe uchwyty. Harmony to odpowiedni wybór do każdej kuchni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

338,00 zł brutto

Opis

Kolor Czerwony
Liczba elementów 6 szt.
Pojemność garnków 2,5 L, 4,4 L, 6,3 L
Średnica garnków / patelni 20 cm, 24 cm, 28 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Aluminium
Linia garnków / patelni Harmony NK 309
Gwarancja 2 lata
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.