Komplet garnków Gerlach Solid NK 312- 5 szt. Zobacz większe

Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Solid 5 części – NK 312

64/1794

Nowy produkt

Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Solid 5 części – NK 312 wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, co gwarantuje komfort i trwałość. Zestaw składa się z 5 części, w tym z patelni. Zaletą zestawu jest długie utrzymywanie ciepła za sprawą trójwarstwowego dna z wbudowanym dyskiem aluminiowym. Dużym atutem jest również poręczna skala pozwalająca na odmierzanie płynów oraz nienagrzewające się zbyt szybko uchwyty.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 9 szt.
Zawartość Garnek - 3 szt, Patelnia, Rondel
Zmywarka Tak
Wykończenie Mat
Pojemność garnków Garnek z pokrywką - 5,5 L, 3 L, 2 L Rondel z pokrywką - 1,5 L Patelnia - 1,5 L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywką - 24 cm, 20 cm, 18 cm, Rondel z pokrywką - 16 cm, Patelnia z powłoką teflonową - 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Solid NK 312
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Firma Gerlach znana jest z wysokiej jakości produktów oraz dbałości o ich wykonanie w najdrobniejszych szczegółach. Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Solid 5 części – NK 312 jest tego potwierdzeniem – zestaw wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, niezwykle wytrzymałej oraz bezpiecznej dla przygotowywanych produktów. Garnki mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji. Można je myć w zmywarce.