Komplet garnków ze stali nierdzewnej Gerlach Superior 5 części – NK 317

64/2020

Nowy produkt

Komplet garnków Gerlach Superior 5 części wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. Garnki posiadają 3-warstwowe dno z wbudowanym dyskiem aluminiowym dzięki czemu dłużej zatrzymują ciepło. Dobrze wyprofilowane, duże i wygodne uchwyty nie nagrzewają się. Garnki wyposażone są w funkcję odcedzania  posiadają dwa rodzaje sitek w pokrywce. Poręczna skala ułatwia odmierzanie płynów. Można je wkładać do piekarnika (garnki  240°C, pokrywki  180°C).

Więcej szczegółów

15 Przedmioty

858,60 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Liczba elementów 10 szt.
Zawartość Garnek z pokrywką - 4 szt., Rondel z pokrywką - 1 szt.
Zmywarka Tak
Pojemność garnków Rondel z pokrywką - 1,5 L, Garnek z pokrywką - 2,5 L, 2,5 L, 4,0 L, 5,5 L
Średnica garnków / patelni Rondel z pokrywką 16 cm, Garnek z pokrywką 20 cm, 24 cm, 24 cm, 24 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Superior NK 319
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.