Komplet garnków Mizar/Flox zielony Emalia Olkusz - 4 szt. Zobacz większe

Komplet garnków emaliowanych zielony Mizar/Flox Emalia Olkusz 4 części

27/506

Nowy produkt

Komplet garnków emaliowanych zielony Mizar/Flox Emalia Olkusz dodaje szyku każdej kuchni. Garnki te są emaliowane, okuwane nierdzewną taśmą, co zwiększa ich odporność na uszkodzenia. Dopasowane, szklane pokrywy posiadają praktyczne odpowietrzniki. Garnki posiadają również uchwyty ze stali nierdzewnej, co ułatwia ich przenoszenie. Dużym atutem jest powłoka EASY TO CLEAN, która wpływa na lepszy smak potraw, ale przede wszystkim ułatwia czyszczenie. Komplet Mizar/Flox można wkładać do piekarnik

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Zewnątrz - zielony; wewnątrz biały
Zawartość Garnek z pokrywą - 4 szt
Zmywarka Tak
Pojemność garnków Garnek z pokrywką - 1,4L, 2,0L, 2,8L, 3,8L
Średnica garnków / patelni Garnek z pokrywką 16 cm, 18 cm, 20 cm, 24 cm
Producent garnków / patelni Emalia Olkusz
Surowiec garnków / patelni Emalia
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Komplet garnków emaliowanych zielony Mizar/Flox Emalia Olkusz to gwarancja najwyżej jakości sprzętu kuchennego. Emaliowana powłoka zapewnia garnkom trwałość, jest także niezwykle łatwa w czyszczeniu. Dużą zaletą elementów zestawu jest funkcjonalność – można ich używać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji, a także wkładać do piekarnika oraz myć w zmywarce.

Traditional Polish Style Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Firma zajmuje się sprzedażą i produkcją towarów na rynku naczyń kuchennych oraz sprzętu AGD rodzimej produkcji. Marka zajmuje się również importem półproduktów dla producentów naczyń.