Patelnia z powłoką ceramiczną NK314 Gerlach Vitality - 20 cm Zobacz większe

Patelnia aluminiowa z powłoką ceramiczną Gerlach Vitality 20 cm – NK314

64/1944

Nowy produkt

Patelnia aluminiowa z powłoką ceramiczną Gerlach Vitality 20 cm NK314 to połączenie funkcjonalności i nowatorskiego designu. Naczynie pokryte jest ceramiczną powłoką zapobiegającą przywieraniu potraw. Specjalna konstrukcja dna naczyń zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co wpływa na bardziej energooszczędne przygotowywanie posiłków bez utraty witamin i minerałów. Wygodny antypoślizgowy uchwyt można bez obaw trzymać, nawet jeśli patelnia jest mocno nagrzana.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,99 zł brutto

Opis

Kolor Biała z zielonym uchwytem
Zmywarka Nie
Wykończenie Powłoka ceramiczna
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj powłoki garnków / patelni Aluminium
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Vitality NK314

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.