Patelnia ceramiczna Gerlach Concept 28 cm – NK313

64/2096

Nowy produkt

Patelnia ceramiczna Gerlach Concept 28 cm NK313 to solidność, trwałość, wygoda, funkcjonalność. Patelnia pokryta jest podwójną warstwą nieprzywierającej powłoki ceramicznej. Smażenie na patelni nie wymaga używania dużej ilości tłuszczu, dzięki czemu jemy zdrowiej. Specjalna konstrukcja z dyskiem ferromagnetycznym zapewnia równomierną dystrybucję ciepła, co wpływa na energooszczędne przygotowywanie posiłków bez utraty witamin i minerałów. Atutem jest odłączana rączka ułatwiająca przechowywanie. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,99 zł brutto

Opis

Kolor Czarny
Zmywarka Tak
Wykończenie Powłoka ceramiczna
Średnica garnków / patelni 28 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj powłoki garnków / patelni Ceramiczna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Concept NK313

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.