Patelnia stalowa NK324 Gerlach Master - 20 cm Zobacz większe

Patelnia stalowa Gerlach Master 20 cm – NK324

64/2058

Nowy produkt

Patelnia stalowa Gerlach Master 20 cm NK324 to najwyższej klasy komfort w każdej kuchni. Wykonana została z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Patelnia posiada trójwarstwowe dno idealnie przewodzące ciepło oraz specjalną strukturę, na której doskonale i równomiernie roztapia się tłuszcz. Wbudowany aluminiowy dysk sprawia, że smażenie jest szybsze i energooszczędne. Patelnia Master posiada długi, ergonomiczny uchwyt ułatwiający użytkowanie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

78,93 zł brutto

Opis

Kolor Metaliczny
Średnica garnków / patelni 20 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Rodzaj powłoki garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK
Linia patelni Master NK324

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.