Garnek ze stali nierdzewnej niski z pokrywką SSW Comfort 6,1 l – 421724

194/261

Nowy produkt

Garnek niski z pokrywą SSW z linii Comfort wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej ułatwi przygotowanie każdego obiadu. Garnek posiada wewnątrz skalę litrażową. Szklane pokrywy mają otwory ułatwiające zarówno parowanie, jak i odcedzanie posiłków. Wnętrze garnków jest satynowe, zaś ich powierzchnia wykonana jest ze stali polerowanej na wysoki połysk. Naczynia posiadają stalowe uchwyty, które ułatwiają ich użytkowanie. 

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 6,1 L
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.