Garnek ze stali szlachetnej 422524 SSW  Profi Star - 6,1 L Zobacz większe

Garnek ze stali szlachetnej SSW Profi Star 6,1 l – 422524

194/285

Nowy produkt

Garnek ze stali szlachetnej SSW Profi Star 6,1 l ma solidną, szklaną pokrywę z otworem na ujście pary. Garnki są wypolerowane wewnątrz i na zewnątrz. Podwójne termiczno-warstwowe dno sprawia, że gotowanie w garnkach Profi Star pozwala zachować cenne witaminy oraz jest energooszczędne. Wewnątrz garnki posiadają miarkę w litrach dla ułatwienia dozowania wody podczas gotowania. Wizualnie garnki pięknie prezentują się w każdym kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Wykończenie Połysk
Pojemność garnków 6,1 L
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni SSW
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

SSW Berlin to przedsiębiorstwo z 60-letnią tradycją znane z produkcji patelni, garnków, sztućców i wielu innych artykułów gospodarstwa domowego cieszących się wysoką jakością w najlepszych cenach. SSW dzięki swojej innowacyjności i fachowości jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni. Tajemnicą ich sukcesu jest orientacja na potrzeby i gusta klientów na całym świecie. 

Garnki SSW są innowacyjne i mają nowatorski design. Produkowane są z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wewnątrz posiadają skalę litrową, która ułatwia dozowanie podczas gotowania. Termiczno-warstwowe dno jest dostosowane do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych. Tak skonstruowane dno pozwala zachować wszystkie dobre właściwości podczas duszenia czy pieczenia, a dzięki długiemu utrzymywaniu ciepła oszczędza energię.