Garnek z pokrywą Gerlach Brillante - 2,5 L Zobacz większe

Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywą Gerlach Brillante 2,5 l

64/1191

Nowy produkt

Garnek z pokrywą Gerlach Brillante 2,5 l wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. W garnku zastosowano technologię TriStick, której sekretem jest użycie w dnie naczynia 3 warstw o różnych parametrach. Garnek dłużej utrzymuje ciepło, a gotowanie w nim jest energooszczędne. Solidne i wygodne uchwyty pozostają chłodne podczas gotowania. Garnki Brillante można wkładać do piekarnika do 180°C (wyższa temperatura może powodować odbarwienia naczyń).

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Metaliczny
Zmywarka Tak
Pojemność garnków 2,5 L
Średnica garnków / patelni 18 cm
Producent garnków / patelni Gerlach
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Linia garnków / patelni Brillante
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Rodzaj kuchenki kuchenki gazowe: TAK - kuchenki elektryczne: TAK - płyty ceramiczne: TAK - płyty indukcyjne: TAK

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, a w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.