Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 5 l – EH7101

193/3657

Nowy produkt

Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 5 l – EH7101 wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. W garnku zastosowano 3-warstwowe dno akutermiczne, które doskonale przewodzi, kumuluje i rozprowadza ciepło. Kombiwar dłużej utrzymuje wysoką temperaturę. Jest energooszczędny. Gwarantuje zdrowe jedzenie. Poręczne uchwyty z dodatkiem czarnego ebonitu pozostają chłodne i umożliwiają bezpieczne przenoszenie garnka. W zestawie dodatkowa pokrywa szklana i uszczelka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

161,90 zł brutto

Opis

Kolor Stal nierdzewna
Liczba elementów 4 szt.
Zawartość Szybkowar + pokrywa +pokrywa szklana + uszczelka
Pojemność garnków 5 l.
Średnica garnków / patelni 22 cm
Producent garnków / patelni EdelHoff
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Średnica 22 cm
Na indukcję Tak

Więcej informacji

Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 5 l – EH7101 to wysokiej klasy szybkowar ciśnieniowy z dokręcaną pokrywką.
Dużą jego zaletą są nienagrzewające się uchwyty, podwójny system zabezpieczeń oraz regulator ciśnienia wewnętrznego. Dzięki dodatkowej szklanej pokrywie można go używać jak tradycyjnego garnka.

Szybkowar ten jest niezwykle funkcjonalny i łatwy w obsłudze – można go myć w zmywarkach, a także używać na wszystkich typach kuchenek: na elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych i gazowych.

Produkty powiązane