Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 7 l – EH7102

193/3658

Nowy produkt

Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 7 l – EH7102 wykonany ze stali nierdzewnej 18/10 to gwarancja komfortu i trwałości. W garnku zastosowano 3-warstwowe dno akutermiczne, które doskonale przewodzi, kumuluje i rozprowadza ciepło. Kombiwar dłużej utrzymuje wysoką temperaturę. Jest energooszczędny. Gwarantuje zdrowe jedzenie. Poręczne uchwyty z dodatkiem czarnego ebonitu pozostają chłodne i umożliwiają bezpieczne przenoszenie garnka. W zestawie dodatkowa pokrywa szklana i uszczelka.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

175,52 zł brutto

Opis

Kolor Stal nierdzewna
Liczba elementów 4 szt.
Zawartość Szybkowar + pokrywa +pokrywa szklana + uszczelka
Pojemność garnków 7 l.
Średnica garnków / patelni 24 cm
Producent garnków / patelni EdelHoff
Surowiec garnków / patelni Stal nierdzewna
Gwarancja 2 lata
Rodzaj stali 18/10
Na indukcję Tak

Więcej informacji

Szybkowary to urządzenia, których działanie polega na wytwarzaniu wysokiego ciśnienia podczas gotowania, co przyspiesza proces wrzenia i w efekcie całego gotowania, zmniejszając przy okazji pobór energii. Ich dużą zaletą jest fakt, że sprzyjają zdrowemu odżywianiu, ponieważ technologia gotowania zapobiega wymywaniu substancji odżywczych z produktów.

Szybkowar ciśnieniowy ze stali nierdzewnej EdelHoff 7 l – EH7102, wykonany ze stali nierdzewnej o wysokim połysku, posiada dodatkowy pierścień silikonowy. Może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek, a także myty w zmywarce.

Produkty powiązane