Zestaw noży kuchennych Gerpol Hektor  - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Gerpol Hektor - 5 szt. w bloku

209/198

Nowy produkt

Amatorom klasycznego wzornictwa, poszukującym komfortu i funkcjonalności proponujemy zestaw noży kuchennych Hektor. Noże z kolekcji Hektor posiadają solidną rękojeść o klasycznym kształcie, zapewniającą łatwe użytkowanie. Ostrze o ostrych krawędziach wykonane jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która posiada doskonałe właściwości tnące. Komplet pięciu noży służących do różnorakich funkcji umieszczony jest w bloku drewnianym, który doskonale prezentuje się w kuchennym wnętrzu.

Więcej szczegółów

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna + drewno
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość 1x nóż szefa kuchni 20 cm, 1x nóż kuchenny 20 cm, 1x nóż masarski 15 cm, 1x nóż uniwersalny 11 cm, 1x nóż do warzyw 9 cm, 1x blok drewniany
Zmywarka Nie
Producent sztućców Gerpol
Linia noży Linia Hektor
Gwarancja 2 lata

Więcej informacji

Fabryka Gerpol w mieście Drzewica może poszczycić się 250-letnią tradycją. Car Mikołaj I, wyróżniając jakość i charakter wyrobów Drzewickich, umieścił w godle Kuźnic symbol korony. Współcześnie marka Gerpol to precyzja wykonania, wysoka jakość materiałów i ponadczasowy design. Intencją producentów jest wprowadzanie szyku, wykwintności i stylu w kategorii nakryć stołowych takich jak noże, sztućce, nożyczki i ostrzałki. Producent łączy najnowsze technologie z tradycyjnymi metodami oraz z doświadczeniem tworząc produkty zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Gerpol to przede wszystkim produkty trwałe, ponadczasowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

W nożach marki Gerpol zastosowano nowatorskie rozwiązania takie jak: użycie powłoki tytanowej, czy też kolorowych nadruków na ostrzach. Rękojeści noży wykonane zostały z egzotycznego drewna lub z najtwardszych tworzyw. Bogactwo elementów daje możliwość dowolnego kompletowania linii.