Zestaw noży kuchennych Amefa Icarus 8760-14 - 5 szt. w bloku Zobacz większe

Zestaw noży kuchennych Amefa Icarus 8760-14 - 5 szt. w bloku

68/459

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych w bloku z kolekcji Icarus to połączenie elegancji i solidności. Noże wykonane ze stali nierdzewnej chromowo-vanadowo-molibdenowej (X45Cr13MoV15) mają grubość 3 mm. Nitowana rękojeść została wykonana z odpornego na uszkodzenia i bezpiecznego materiału Tarnoform. W bloku znajduje się 5 noży spełniających różnorakie funkcje.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

233,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarny + stal nierdzewna
Liczba elementów 6 szt.
Zmywarka Nie
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Icarus
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X45Cr13MoV15

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.