Zestaw noży kuchennych Amefa Leto 8653 - 5 szt. w bloku granatowym

68/626

Nowy produkt

Zestaw noży kuchennych w bloku z kolekcji Leto to idealne rozwiązane do nowoczesnej kuchni. Ostrze noży wykonane jest z wysokiej jakości martenzytycznej stali nierdzewnej, a ergonomiczna rękojeść posiada satynowe wykończenie gwarantujące długie i przyjemne użytkowanie. W skład zestawu wchodzi 5 noży umieszczonych w designerskim stojaku w kolorze metalicznym, z plastikowymi słomkami wewnątrz.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

235,00 zł brutto

Opis

Kolor Metalicznogranatowy + stal nierdzewna
Liczba elementów 6 szt.
Zawartość Nóż obierak 9 cm, Nóż uniwersalny 13,5 cm, Nóż Santoku 16,5 cm, Nóż do mięsa 20 cm, Blok słomkowy
Zmywarka Tak
Producent sztućców Amefa
Linia noży Linia Leto
Gwarancja Wieczysta

Więcej informacji

Amefa to firma ciesząca się ponad 80-letnią historią i doświadczeniem. Specjalizuje się w dystrybucji oraz marketingu sztućców i produktów ze stali nierdzewnej do jadalni i kuchni. Firma, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku europejskim, przez lata rozrastała się o kolejne marki takie jak: Couzon (sztućce, zastawa stołowa), Richardson Sheffield (noże kuchenne) i Médard de Noblat (porcelana). Mottem firmy jest "Razem można osiągnąć więcej" i dlatego marka inwestuje w rozwój, relacje personalne i budowanie zaufania wśród klientów. W Polsce marka Amefa jest obecna w naszych domach, restauracjach i hotelach od ponad 20 lat.

Mając na uwadze gusta wszystkich swoich klientów, Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców i zestawów noży. Piękno i elegancję można znaleźć zarówno w klasycznych wzorach jak i tych nowoczesnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szerokim wachlarzem asortymentu firmy Amefa.