Zestaw sztućców Gerlach Celestia NK 04A- 68 szt. w walizce, połysk

64/1606

Nowy produkt

Sztućce lini Celestia zostały zaprojektowane w dobrym stylu łącząc tradycyjne wzornictwo z subtelnym ornamentem. Na każdym sztućcu widocze jest żłobienie w kształcie fali, które w połączeniu z klasyczną formą stanowi kwintesencję dobrego smaku. Sztućce Celestia zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Godło Teraz Polska, Medal Europejski 2000, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dobry Wzór 1995.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

640,00 zł brutto

Opis

Liczba elementów 68 szt.
Zawartość po 12 szt łyżek, widelców, noży, łyżeczek do herbaty i widelczyków; 2 szt łyżki do sałaty; po 1 szt łopatki do tortu, łyżki wazowej i do sosu, łyżeczki do cukru, widelca do sałaty i półmiskowego
Zmywarka Tak
Liczba osób Dla 12 osób
Wykończenie Połysk
Linia sztućców Celestia NK 04A
Producent sztućców Gerlach
Gwarancja Wieczysta
Rodzaj stali X5CrNi18-10

Więcej informacji

Gerlach jest najbardziej znaną marką na rynku sztućców i noży kuchennych w Polsce. Jest to firma z niezwykle bogatą historią i ogromnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo powstało w 1760 roku w Warszawie, w 1829 roku, w uznaniu wysokiej jakości wyrobów, zostało sygnowane koroną, która pozostała w logo firmy do czasów współczesnych.

Gerlach łączy ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wytwarzanych produktów, które zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Posługując się ponadczasowym wzornictwem, poczuciem piękna, estetyki, funkcjonalności i najwyższej jakości materiałami, Gerlach stał się niekwestionowanym liderem na rynku sztućców i noży kuchennych.